Miluj. Raduj sa. Tvor. Inšpiruj & Naplň svoj najvyšší potenciál. 
Pozrite sa späť na svoj život ... 
Kým ste sa nestali? 
Čo všetko ste neurobili, neskúsili alebo nezažili? 
Kam ste nešli? ... lebo vás zabrzdil strach a pochybnosti?
Nedovoľte viac strachu, aby obmedzoval váš rast a možnosti.
V knihe Končím so strachom a žijem odvážne,
vám krok po kroku ukážem, ako prekonať strachy, limitácie, negativitu a nájsť v sebe silu
odvážne vykročiť za svojimi cieľmi
... aj keď cítite neistotu a neviete presne, ako to urobíte.
2. doplnené vydanie, 2018
Strach je najväčším „vrahom” vašich snov, talentov a túžob. Strach vás brzdí v raste, nedovoľuje vám použiť najvyšší potenciál a oslabuje vašu sebadôveru. A pritom väčšina strachov nie je reálnych, sú iba limitáciou vašej mysle a vôbec sa nemusia stať. 

Skončite so strachom a začnite odvážne žiť svoj najlepší život. 

Zoberte svoj život pevne do rúk a nedovoľte strachu, aby vás viac sabotoval a zmenšoval vaše možnosti. Nepremárnite svoj život, energiu, talenty a šťastie, ale naberte odvahu a vytvorte život, vzťahy, prácu, zdravie, po ktorých najviac túžite. 

V tejto knihe sa prvýkrát podelím o to, čo som posledné roky učila iba na svojich súkromných transformačných programoch alebo koučingoch. Krok po kroku vám ukážem, ako nabrať odvahu a silu oslobodiť sa a prekonať strachy, limitácie, minulosť a negativitu na štyroch úrovniach vášho bytia, aby ste naplno a s radosťou použili svoj najvyšší potenciál na realizáciu svojich snov a cieľov. 

Prejdete jedinečným procesom oslobodenia sa od strachov a minulosti v 3 častiach - 1. uvedomenie, 2. oslobodenie, 3. sebarealizácia, ktoré som zostavila na základe praktických skúseností z posledných 6 rokov práce s ľuďmi a z neustáleho hľadania najefektívnejších riešení, techník a procesov, ako ľuďom reálne a trvalo pomôcť prekonať strach. Všetky techniky a postupy sú otestované v praxi a zaručene fungujú, keď ich vytrvalo praktizujete. 

Kniha má 232 strán a dokážete ju prečítať za tri poobedia. Kniha sa veľmi ľahko číta, nie su tam žiadne zložité a sofistikované pojmy či teórie, ale jednoduché, zrozumiteľné a intuitívne riešenia, postoje a hlavne praktické kroky a nástroje, ako prekonať strach a limitácie v bežnom každodennom živote, aby ste mali sebadôveru, odvahu a silu žiť ten najlepší život.

A navyše iba s týmto 2. vydaním knihy Končím so strachom a žijem odvážne navyše získate aj dve audioknihy zdarma v hodnote 22.00€ vo formáte MP3 na online stiahnutie. 
Táto kniha nie je ako ostatné knihy, ktoré ste doteraz čítali ... 
 Najprv som si myslela, že to bude motivačná nalieváreň, ako každá iná. Rozhodne nie! Je to poctivo odvedená práca so srdcom a hlavne je cítiť, že Katka chce pomôcť! Fakt povzbudivé a silné slová. Strach mám a asi budem mať, no po prečítaní knihy je rozdiel v tom, že viem, ako s ním pracovať. Vďaka knihe a tebe Katka cítim a pracujem na svojej sile.
Renata 
 Kniha má nevyčísliteľnú hodnotu. Každá veta je perla. Idem si ju prečítať druhýkrát.
Jozef
 Katuška ďakujem za krásnu knihu. Máš dar podať múdrosť veľmi jednoducho a rôzne uhly pohľadu prepojiť do jednotného praktického celku, že je to ľahké pochopiť. Klobúk dole 🙏😊❤️ a veľké ďakujem. Mám veľa aha-momentov.
Zuzana
Obsah knihy
1. časť: Uvedomenie
1. Motivácia
2. Princíp života
3. Evolúcia
4. Energia
5. Trinity bytia
6. Telo
7. Myseľ
8. Emocionálna inteligencia
9. Ako prekonať negatívne myšlienky a emócie
10. Duša 
11. Intuícia a viera
2. časť: Oslobodenie
12. Strach
13. Vznik strachu
14. Dva základné strachy
15. Ilúzia perfekcionizmu
16. Ako skončiť so strachom
17. Prekonanie strachov v praxi 
3. časť: Sebarealizácia
18. Realizácia a výsledky
19. Odvaha
20. Všetko je relatívne
21. Energetická imunita 
22. Radosť
23. Sebahodnota
24. Potenciál
A ide o viac, ako len o strach 
Strach je prirodzená emócia, nie je zlé ho cítiť. Nevypovedá to o vás, že ste slabí. Strach je dôležitým signálom, ktorý sme si nesprávne vysvetlili. Strach pocítite vždy, keď narazíte na limitácie a bloky svojej mysle, ktoré sabotujú vašu snahu uspieť.
V knihe Končím so strachom a žijem odvážne nájdete hlboké pravdy o živote a sebe samých, ktoré vám ukážu cestu vpred a pomôžu vám vedome pracovať s energiou myšlienok, slov, emócií a aj činov, aby ste ich začali pozitívne použivať na realizáciu svojich snov a cieľov. 
  Kniha vám pomôže pochopiť hlbšie pravdy a prepojiť súvislosti vašich strachov, negatívnych pocitov a udalostí, ktoré ste zažili. Lepšie porozumiete zmyslu a príčene udalostí, ktoré voli doteraz pre vás v živote výzvou.
  Prebudíte svoj skrytý potenciál, svoju DNA odvahy a naučíte sa prakticky používať a usmerňovať svoju životnú energiu, aby vás viac negatívne myšlienky a emócie nesabotovali a neťahali ku dnu, ale naopak ste svoju energiu vedome nasmerovali a použili na vytvorenie života, vzťahov, zdravia, práce, po akých ste vždy túžili. 
  Naučíte sa, ako v sebe nájsť pokoj a ticho a ako sa energeticky ochrániť pred negativitou z okolia, aby ste eliminovali stres, zostali vo vysokej energii, nastolili ste rovnováhu a hlbšie sa prepojili so svojou dušou.  
  Osvojíte si nové postoje a techniky,  ktoré vám nielen umožnia prekonať strachy a vnútorné limitácie, ale pomôžu vám žiť viac radostnejšie a slobodnejšie a s väčšou ľahkosťou a úspešnejšie realizovať svoje ciele. 
Po prečítaní knihy Končím so strachom a žijem odvážne pochopíte oveľa viac, ako len prekonať strachy a toto je zlomok z toho, čo získate … 
 •  5 praktických krokov “prvej pomoci”, ako prekonať fyzickú paralýzu a myšlienky strachu skôr, ako prepadnete do beznádeje a zablokujete sa. Jeden z krokov je odosobniť sa od toho, čo cítite a myslíte, aby vás negatívne myšlienky nestiahli ku dnu. Naučíte sa stať iba pozorovateľom, nájdete to na strane 159. 
 •  Ako odvážne a naplno realizovať svoje sny, potenciál a zámery, ak sa bojíte odmietnutia ostatných ľudí, alebo ich odlišného názoru, nedostatku pochopenia či podpory. Strana 47 a 180.
 •  Myslíte si, že úspešní a sebavedomí ľudia viac necítia strach a neistotu? Mylíte sa! A tento mýtus je pre mnohých ľudí veľkou stopkou v raste a zdrojom pochybností. Na stranách 168-176 vám ukážem, kde je pravda a ako z toho von.
 •  Ako sa oslobodiť od opakovaného strachu a odstrániť ho zo svojho energetického systému a podvedomia. Ukážem vám energetický proces na strane 163, ktorý vám umožní oslobodiť sa od svojej minulosti a tak v sebe budovať nový podporujúci systém postojov a nastavení, ktoré vám pomôžu tvoriť krajšiu budúcnosť. 
 •  Prečo by ste nikdy nemali potláčať emócie strachu a neistoty. Čím viac strach potláčate a tajíte ho, tým viac rastie. Naučíte sa neukladať emócie strachu vo svojom tele, ale ich uvoľniť. Strana 88.
 •  Kedy je prijateľné cítiť strach a neistotu. Strach je prirodzená ľudská emócia, nedajte sa oklamať tým, že pozitívni a odvážni ľudia by takéto emócie nemali cítiť. Hlavný rozdiel medzi odvážnymi a ustráchanými ľuďmi je v tom, že odvážni konajú, aj keď sa boja. Osvojíte si princíp odvahy v každodennom živote. Strana 126.
 •  Ukážem vám, ako sa energeticky ochrániť pred negatívnymi vplyvmi z vonku, aby ste si udržali nadhľad, silu a vysokú energiu. Naučíte sa budovať posilniť svoju energetickú imunitu na strane 193.
 •  Naučím vás rokmi overenú metódu WOV, ako efektívne použiť silu myšlienok a emócií na realizáciu svojich snov a cieľov. Metóda existuje už dekády rokov a osvojili si ju milióny ľudí po celom svete. Strana 197.
 •  Rozlúčte sa s perfekcionizmom. Najviac sa v živote naučíte zo svojich chýb, neúspechov a zlýhaní, sú najväčšou príležitosťou pre váš rast. Ukážem vám, ako sa zachovať a reagovať, keď urobíte chyby, aby ste sa nezasekli, ale vyšli z toho silnejší a slobodnejší. Strana 151.
 •  Čo urobiť, ak máte nápad, túžbu, cieľ, nadšenie, ale bojíte sa zlyhania či odmietnutia. Strana 158.
 •  Pravda o zmysle a význame strachu vo vašom živote. Nie všetko je tak, ako sa to zdá na prvý pohľad. Uvidíte, že strach má hlbší zmysel a väčší význam vo vašom živote, ako si možno teraz myslíte. Viac na strane 39.
 •  Najlepší spôsob, ako nielen svoj strach prekonať, ale premeniť ho na silný zdroj transformácie, rastu a inšpirácie pre iných ľudí. Strana 140.
 •  Môžete prekonaním strachu otvoriť svoj skrytý potenciál a kreativitu? Áno, pretože strach je najväčšiou brzdou na ceste za vašimi snami a blokuje vašu skutočnú vnútornú silu a schopnosti. Predstavím vám Trinity bytia na strane 53.
 •  Ako strach postupne ničí vaše zdravie, je jedným z najväčších zdrojov stresu a príčinov mnohých chorôb. Ukážem vám, ako uvoľniť stresujúce emócie na všetkých úrovniach vášho bytia, aby ste sa mohli celistvo uzdraviť. Strana 97.
O autorke
Katarína Zacharová pomáha ľuďom v transformácii a naplnení potenciálu ženám aj mužom ako spisovateľka, autorka, trénerka a koučka. 

Je autorkou štyroch kníh osobného rozvoja, ktoré vydala v období od roku 2010 až do roku 2017. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala kniha Dobrý pocit a potom kniha Končím so strachom a žijem odvážne. Jej poslednou je audiokniha s názvom Vnútorná sila

Šesť rokov žila v Malajzii, v Kuala Lumpur, kde prešla hlbokou osobnou transformáciou a radikálne zmenila svoj život. Osobnému rozvoju a transformácii sa Katarína naplno venuje od roku 2009, kedy založila organizáciu RealWoman, ktorej poslaním je podporovať a viesť ženy k naplneniu ich najvyššieho ženského potenciálu. V roku 2018 založila online vzdelávaciu akadémiu Be Real Academy, v ktorej nájdete online programy pre váš sebarozvoj, transformáciu a rast v rôznych oblastiach života. Katarína od roku 2014 vedie vlastné semináre, trénuje a koučuje ženy aj mužov

Viac o Kataríne Zacharovej nájdete na www.katarinazachar.sk
Katarína Zacharová
Čo všetko presne získate 
 2. vydanie knihy Končím so strachom a žijem odvážne v tlačenom alebo ebook formáte.
 S týmto 2. vydaním získate ZDARMA aj 2 audioknihy v hodnote 22.00€. Audioknihu Vnútorná sila a audioknihu Končím so strachom, ktoré vám pošleme emailom na stiahnutie v MP3 formáte podľa inštrukcií v knihe. 
Vnútorná sila
Audiokniha Vnútorná sila vám každý deň pravidelným počúvaním pomôže prekonať negatívne myšlienky, udržať vysokú energiu, prebudiť svoju tvorivú silu a odvahu konať a realizovať to, čo najviac chcete. 
Končím so strachom
Získate prístup k audioknihe 1. vydania knihy Končím so strachom a následne po dokončení audioknihy 2. vydania knihy Končím so strachom a žijem odvážne, automaticky získate zdarma prístup k MP3 nahrávkam.  
Kniha Končím so strachom a žijem odvážne v tlačenej verzii stojí 18.90€ plus poplatok za poštovné. Ak preferujete online čítanie, môžete si zakúpiť ebook za 16.90€. Knihu si objednajte prosím nižšie. 
POŠTOVNÉ ZDARMA a ZVÝHODNENÚ CENU získate pri nákupe balíku 2 alebo 5 kníh. 
Balík 2 kníh za zvýhodnenú cenu 36€ namiesto 37.80€ alebo balík 5 kníh za zvýhodnenú cenu 84€ namiesto 94.50€. Poštovné je zdarma!
Navyše s každým nákupom na tejto webovej stránke podporujete priamo mňa, autorku knihy, keďže knihu som úplne sama vydala vo vlastnej réžii bez podpory vydavateľstva. 
Ešte predtým než si zakúpite knihu,
pozrite sa na ŠPECIÁLNU PONUKU
Zakúpte si BALÍK všetkých mojích 4 KNÍH a ušetrite 30% z ceny
Ak ste sa o mne dozvedeli práve prostredníctvom knihy Končím so strachom a žijem odvážne a máte zaujem o moju prácu a knihy, môžete si zakúpiť balík všetkých 4 mojích kníh
Balík 4 kníh zahŕňa nasledovné: 
  Tlačená kniha Končím so strachom a žijem odvážne (bežná cena 18.90€), s ktorou získate zdarma audioknihu Vnútorná sila a Končím so strachom. (bežná cena 22.00€).
  Tlačená kniha Jak dostat od života, co chceme (bežná cena 9.90€) - slovenská verzia je vypredaná. 
  Audiokniha na stiahnutie a ebook Ako dostať od života, čo chceme (bežná cena 20.80€).
  Fyzické CD audioknihy Dobrý pocit (bežná cena 8.99€).
Celková hodnota všetkých kníh v tlačených formátoch aj s poštovným je 61.90€. Celková hodnota v online formátoch je 46.70€
  Navyše máte POŠTOVNÉ ZDARMA v rámci Slovenska a Česka, ak sa rozhodnete aj pre tlačené knihy. 
od Kataríny Zacharovej
v Bratislave, 2017
Ak si želáte slobodne vykročiť  vpred, použiť svoj celý potenciál 

a realizovať svoje sny, tak potrebujete aktivovať svoju DNA odvahy 
a k tomu vás krok po kroku povedie kniha Končím so strachom. 
Najskôr si prosím prečítajte ...
Prosím, zoberte na vedomie, že vaša pozitívna a reálna zmena v živote, sa neuskutoční z večera do rána. Vyžaduje si to vaše odhodlanie, námahu a vytrvalosť v prekonávaní starých programov mysle, strachov a limitácií z minulosti, ktoré vás brzdia. Ja vám v knihe Končím so strachom ukážem kroky a techniky, ako to uskutočniť, ale neurobím to za vás. Vy to potrebujete vytrvalo a trpezlivo praktizovať. 

Ešte si to možno neuvedomujete, ale máte v sebe skrytý potenciál, vašu DNA odvahy, ktorá je zatiaľ neaktívna a vy ju potrebujete prebudiť, aby ste mohli naplno, v radosti žiť a realiziovať svoje sny a potenciál. 

Vy máte totižto najväčšiu silu a schopnosť zmeniť svoj život a oslobodiť sa, keď prevezmete za seba a svoj život plnú zodpovednosť a začnete konať s odvahou. Ste väčší ako svoj strach alebo minulosť. Skončite s výhovorkami a prestaňte sa skrývať, ale použite svoj skutočný potenciál a tvorivú životnú silu. 

Nezáleží na tom, koľko máte rokov, čo robíte, koľkokrát ste pochybili či sklamali, odkiaľ ste a kde sa vo svojom živote nachádzate. Máte v sebe DNA odvahy a kedykoľvek ju dokážete aktivovať, keď sa rozhodnete. Kniha Končím so strachom vás krok po kroku týmto procesom prevedie. 

Ak necítite, že je potrebné začať s prácou na sebe a radšej si vyberiete byť obeťou okolností vášho života, ako byť aktívnym tvorcom, tak táto kniha nie je pre vás. 

Ak však cítite, že už viac nechcete žiť v strachu a pozerať sa, ako vám šťastie a život pretekajú pomedzi prsty, TERAZ je ten správny čas nabrať odvahu a dať si šancu, uskutočniť zmenu, oslobodiť sa a prevziať za svoj život zodpovednosť, tak potom kniha Končím so strachom sa stane vaším najlepším priateľom a sprievodcom.

Môj koncept a učenie prekonávania strachov a limitácií nie je prevzatý alebo okopírovaný. Inšpirujem a učím sa aj od iných učiteľov a trénerov, ale mojím hlavným zdrojom sú moja vlastná skúsenosť, prax so stovkami ľudí zo seminárov, programov, koučingov a hlboké pochopenie ľudskej psychiky a podvedomia ... a úprimný zámer vám pomôcť a umožniť vám prekonať seba samých a svoje strachy. 

Prejdime teda priamo k tomu, nech vám ukážem, čo s knihou získate …

Čo teraz potrebujete urobiť 
Kniha v tlačenej verzii stojí 18.90€ plus poplatok za poštovné. Ak preferujete online čítanie, môžete si zakúpiť ebook za 16.90€. Knihu si objednajte prosím nižšie. 

Zakúpiť si môžete aj balík 2 kníh za zvýhodnenú cenu 36€ namiesto 37.80€ alebo balík 5 kníh za zvýhodnenú cenu 84€ namiesto 94.50€ a navyše pri obidvoch balíkoch získate poštovné zdarma

A navyše vám tlačenú knihu osobne podpíšem :), než ju pošleme k vám. 

S každým nákupom na tejto webovej stránke podporujete priamo mňa, autorku knihy, keďže knihu som úplne sama vydala vo vlastnej réžii bez podpory vydavateľstva. 
Iba s týmto 2. doplneným vydaním knihy získavate aj ZDARMA dve audioknihy v hodnote 22.00€
Tlačenú verziu knihy vám pošleme slovenskou poštou. Po objednávke dostanete od nás email s potvrdením objednávky a inštrukcie, ako si vytvoriť svoj účet mojej zákazníckej zóne na stránke www.katarinazachar.sk, kde vám následne sprístupníme uvedené dve audioknihy alebo ebook z knihy Končím so strachom a žijem odvážne. Audioknihy sú v MP3 formáte na online stiahnutie, neposielame ich na CD nosičoch.

Výhodou ebooku a audioknihy je to, že nemusíte čakať, dokým tlačená kniha dorazí poštou, môžete začať počúvať ihneď a kedykoľvek, či už cestujete, sedíte v čakárni, alebo robíte domáce práce. 
Navyše dostávate ZDARMA BONUS aj prístup k online sekcii audio 
a videonahrávok ku knihe Končím so strachom 
V online bonusovej sekcii nájdete tri audiomeditácie a relaxácie, ktoré môžete počúvať a pomôžu vám trénovať svoju energiu a uvoľniť stres. 
Nájdete tam aj moje 3 nasledovné videotréningy:
 Ako sa pohnúť, ak ste sa zasekli (120 minút)
 Ilúzia perfekcionizmu (47 minút)
 Vnútorná sila a intuícia (30 minút)
A navyše získate ešte prístup k súkromnej Facebook skupine, v ktorej s vami komunikujem, môžete sa pýtať, zdieľať alebo inšpirovať. Pravidelne robím živé vysielania, v ktorých sa venujem vašim otázkam a odpovediam. 
Čitatelia povedali o knihe ...
 Ďakujem za úžasnú knihu Končím so strachom. Neviem sa od nej odtrhnúť, čítam ju samozrejme so zvyrazňovačkou. Som v polovičke knihy a viem, že jedným prečítaním neskončím. Je to kniha, ktorá sa po prečítaní nezakladá do police, ale stáva sa partnerom do nepohody. Konečne začínam rozumieť sama sebe, svojim pocitom a myšlienkam a hlavne mojej duši. Robíte skvelú vec Katka, ďakujem“
Eva
 Ahoj Kataríno, velmi děkuji za knihu Končím se strachem. Přišla ke mně v pravý okamžik, kdy jsem se rozhodla skončit se svými strachy a nenechat se jimi dál omezovat. Jen jsem nevěděla, jak na to. Kniha se mi pěkně čte a co je hlavní – daří se mi končit se strachy! Je to paráda, cítím svoji energii a uskutečňuji jeden projekt za druhým, ať už doma nebo v pracovní realizaci. Děkuji Ti za přesné vedení.
Zuzana
 Prial by som čítať túto knihu pred 30 rokmi, život by bol jednoduchší.
Štefan
 Odkryla som svoje skryté strachy a teraz môžem byť slobodná a sama sebou.
Iveta
 Práve som dočítala vašu úžasnú knihu KONČÍM SO STRACHOM, ktorú som dostala od mojej kamarátky. Chcem vám vyjadriť svoj obdiv a veľké poďakovanie za VŠETKO čo píšete, pretože som to naozaj veľmi prežívala srdcom a veľakrát sa tam našla. Konečne som vzala život do vlastných rúk a počúvla svoju intuíciu, ktorá mi našepkávala..."Stop! Niečo musíš zmeniť, lebo cítiš, že nie si šťastná, že máš na viac, že sa dusíš a potrebuješ sa oslobodiť!" Tak som ju počúvla a urobila som to! Dala som výpoveď po 25 rokoch práce na jednom mieste a bol to nádherný pocit ☺. Dostala som príležitosť ísť inou cestou práve od Moniky a cítila som vo svojom vnútri: "Áno, toto je tá správna cesta!" Bol to risk, zaujímavé bolo, že som sa vôbec nebála. Pracujem na tom, aby som mala lepší život a mohla si žiť svoje sny a práve vaša kniha mi v tom veľmi pomáha. Ďakujem.
Monika
Ďakujem za váš čas, ktorý ste venovali prečítaniu tejto stránku a teším sa na ďalšie prepojenie. 

Katarína Zacharová 
PS: Ak ste celú stránku preskočili a hneď sa dostali sem na koniec, tak ako mnohí z nás robia, tak vám iba to zhrniem:

V 2. doplnenom vydaní knihy Končím so strachom a žijem odvážne, ktorá vás krok po kroku povedie v prekonaní vašich strachov a limitácií, aby ste mohli byť vnútorne slobodní, žili ste s väčšou radosťou a úspešne ste realizovali svoje ciele. 

Tlačená kniha stojí 18.90€, ebook stojí 16.90€.

Zakúpiť si môžete aj balík 2 kníh za zvýhodnenú cenu 36€ namiesto 37.80€ alebo balík 5 kníh za zvýhodnenú cenu 84€ namiesto 94.50€ a navyše pri obidvoch balíkoch získate poštovné zdarma

Kniha vám nielen pomôže s oslobodením sa do strachov, ale prebudíte svoj skrytý potenciál - DNA odvahy. Ďalej sa naučíte, ako budovať a chrániť svoju energiu, pochopíte hlbšie súvislosti o sebe a svojom živote, a jednozačne to zlepší vzťahy s vašimi blízkymi a sebou samými. Stanete sa viac pravdivejší a slobodnejší. To všetko vám pomôže v tom, aby ste tvorili a teraz žili radostnejší, úspešnejší, spokojnejší a viac naplnený život, po ktorom ste vždy túžili, a to s ľuďmi, ktorých ľúbite. 

A dôležité je, že kniha sa ľahko číta. Nie su tam žiadne zložité a sofistikované pojmy či teórie, ale jednoduché, zrozumiteľné a intuitívne riešenia, postoje a hlavne praktické kroky a techniky, ako prekonať strach a limitácie v bežnom každodennom živote, aby ste mali sebadôveru, odvahu a silu žiť ten najlepší život.

Navyše s nákupom knihy dostávate 2. audioknihy úplne zdarma v hodnote 22.00€, a audioknihu Končím so strachom a Vnútorná sila. Plus získate prístup k bonusovej online sekcii, kde nájdete podporné meditácie, relaxácie a vzdelávacie tréningy, ktoré vám pomôžu lepšie uviesť do praxe, čo sa dočítate, a doplnia vaše informácie.  

Táto ponuka je limitovaná.