O čo všetko vás strach ochudobnil?
Čo ste neurobili, kam ste nešli, čo ste neskúsili, lebo ste sa báli alebo ste si neverili?
Nedovoľte viac strachu, aby obmedzoval váš úspech a šťastie.
S knihou
Končím so strachom a žijem odvážne
dokážete nielen prekonať rôzne strachy, obmedzenia alebo výzvy, ale naučíte sa naplno použiť kapacitu svojho skrytého potenciálu a sily, aby ste
s odvahou žili svoj najlepší život! 
Pozrite si video a zistite, či kniha je pre vás
 Najprv som si myslela, že to bude motivačná nalieváreň, ako každá iná. Rozhodne nie! Je to poctivo odvedená práca so srdcom a hlavne je cítiť, že Katka chce pomôcť! Fakt povzbudivé a silné slová. Strach mám a asi budem mať, no po prečítaní knihy je rozdiel v tom, že viem, ako s ním pracovať. Vďaka knihe a tebe Katka cítim a pracujem na svojej sile.
Renata 
 Kniha má nevyčísliteľnú hodnotu. Každá veta je perla. Idem si ju prečítať druhýkrát.
Jozef
 Máš dar podať múdrosť veľmi jednoducho a rôzne uhly pohľadu prepojiť do jednotného praktického celku, že je to ľahké pochopiť. Klobúk dole 🙏😊❤️ a veľké ďakujem. Mám veľa aha-momentov.
Zuzana
 Vďaka vám a vašej knihe som po viac ako ročnom uvažovaní nad výpoveďou, našla v sebe konečne odvahu to aj reálne spraviť. Po prečítaní jednej z kapitol knihy sa niečo vo mne zlomilo a uvedomila som si, že si zaslúžim žiť šťastný a spokojný život a robiť prácu, ktorá ma bude baviť. Ďakujem vám veľmi pekne, vaša práca je skvelá, to čo robíte má obrovský zmysel a pomáha to mnohým ľuďom v ich sebarozvoji a napredovaní.
Katarína
 Vaša kniha je úžasná! Uvedomila som si, kde sú moje bloky a čoho sa obávam. Moje limitácie mi bránia byť šťastnou. Strach už je len emócia, už to nie je obmedzenie, prečo nekonať. Odkedy som začala čítať knihu a postupne ju praktizujem, dejú sa úžasne veci. Môj život naberá na obrátkach. Prišla som nato, čo chcem robiť. Ja riadim svoj život, nie moja myseľ. Všetko je inak a lepšie. Ďakujem! Som vďačná,že ste prišli do môjho života verím,že v ňom ostanete.
Alena
Strach je najväčším „vrahom” vašich snov, talentov a túžob. 
Strach vás brzdí v raste, nedovoľuje vám použiť najvyšší potenciál a oslabuje vašu sebadôveru. A pritom väčšina strachov nie je reálnych, sú iba limitáciou vašej mysle a vôbec sa nemusia stať. 

Skončite so strachom a začnite odvážne žiť svoj najlepší život. 

Zoberte svoj život pevne do rúk a nedovoľte strachu, aby vás viac sabotoval a zmenšoval vaše možnosti. Nepremárnite svoj život, energiu, talenty a šťastie, ale naberte odvahu a vytvorte život, vzťahy, prácu, zdravie, po ktorých najviac túžite. 

V tejto knihe sa prvýkrát podelím o to, čo som posledné roky učila iba na svojich súkromných transformačných programoch alebo koučingoch. Krok po kroku vám ukážem, ako nabrať odvahu a silu oslobodiť sa a prekonať strachy, limitácie, minulosť a negativitu na štyroch úrovniach vášho bytia, aby ste naplno a s radosťou použili svoj najvyšší potenciál na realizáciu svojich snov a cieľov. 

Prejdete jedinečným procesom oslobodenia sa od strachov a minulosti v 3 častiach - 1. uvedomenie, 2. oslobodenie, 3. sebarealizácia, ktoré som zostavila na základe praktických skúseností z posledných 6 rokov práce s ľuďmi a z neustáleho hľadania najefektívnejších riešení, techník a procesov, ako ľuďom reálne a trvalo pomôcť prekonať strach. Všetky techniky a postupy sú otestované v praxi a zaručene fungujú, keď ich vytrvalo praktizujete. 

Kniha má 232 strán a dokážete ju prečítať za tri poobedia. Kniha sa veľmi ľahko číta, nie su tam žiadne zložité a sofistikované pojmy či teórie, ale jednoduché, zrozumiteľné a intuitívne riešenia, postoje a hlavne praktické kroky a nástroje, ako prekonať strach a limitácie v bežnom každodennom živote, aby ste mali sebadôveru, odvahu a silu žiť ten najlepší život.

A navyše iba s týmto 2. vydaním knihy Končím so strachom a žijem odvážne navyše získate aj dve audioknihy zdarma v hodnote 22.00€ vo formáte MP3 na online stiahnutie. 
OBSAH KNIHY
1. časť: Uvedomenie
1. Motivácia
2. Princíp života
3. Evolúcia
4. Energia
5. Trinity bytia
6. Telo
7. Myseľ
8. Emocionálna inteligencia
9. Ako prekonať negatívne myšlienky a emócie
10. Duša 
11. Intuícia a viera
2. časť: Oslobodenie
12. Strach
13. Vznik strachu
14. Dva základné strachy
15. Ilúzia perfekcionizmu
16. Ako skončiť so strachom
17. Prekonanie strachov v praxi 
3. časť: Sebarealizácia
18. Realizácia a výsledky
19. Odvaha
20. Všetko je relatívne
21. Energetická imunita 
22. Radosť
23. Sebahodnota
24. Potenciál
IDE VIAC, AKO LEN O STRACH ...
Strach je prirodzená emócia, nie je zlé ho cítiť. Nevypovedá to o vás, že ste slabí. Strach je dôležitým signálom, ktorý ste si nesprávne vysvetlili. Strach pocítite vždy, keď narazíte na limitácie a bloky svojej mysle, ktoré sabotujú vašu snahu uspieť.
  V knihe získate informácie a techniky, ako vedome pracovať s energiou myšlienok, slov, emócií a aj činov, aby ste ich začali pozitívne použivať na realizáciu svojich snov a cieľov. 
  Kniha vám pomôže pochopiť hlbšie pravdy a prepojiť súvislosti vašich strachov, negatívnych pocitov a udalostí, ktoré ste zažili. Lepšie porozumiete zmyslu a príčine udalostí, ktoré boli doteraz pre vás v živote výzvou.
  Naučíte sa, ako v sebe nájsť pokoj a ticho a ako sa energeticky ochrániť pred negativitou z okolia, aby ste eliminovali stres, zostali vo vysokej energii, nastolili ste rovnováhu a hlbšie sa prepojili so svojou dušou.  
Po prečítaní knihy Končím so strachom a žijem odvážne pochopíte oveľa viac, ako len prekonať strachy a toto je zlomok z toho, čo získate … 
 •  5 praktických krokov “prvej pomoci”, ako prekonať fyzickú paralýzu a myšlienky strachu skôr, ako prepadnete do beznádeje a zablokujete sa. Jeden z krokov je odosobniť sa od toho, čo cítite a myslíte, aby vás negatívne myšlienky nestiahli ku dnu. Naučíte sa stať iba pozorovateľom, nájdete to na strane 159. 
 • Ako odvážne a naplno realizovať svoje sny, potenciál a zámery, ak sa bojíte odmietnutia ostatných ľudí, alebo ich odlišného názoru, nedostatku pochopenia či podpory. Strana 47 a 180.
 • Myslíte si, že úspešní a sebavedomí ľudia viac necítia strach a neistotu? Mylíte sa! A tento mýtus je pre mnohých ľudí veľkou stopkou v raste a zdrojom pochybností. Na stranách 168-176 vám ukážem, kde je pravda a ako z toho von.
 • Ako sa oslobodiť od opakovaného strachu a odstrániť ho zo svojho energetického systému a podvedomia. Ukážem vám energetický proces na strane 163, ktorý vám umožní oslobodiť sa od svojej minulosti a tak v sebe budovať nový podporujúci systém postojov a nastavení, ktoré vám pomôžu tvoriť krajšiu budúcnosť. 
 • Prečo by ste nikdy nemali potláčať emócie strachu a neistoty. Čím viac strach potláčate a tajíte ho, tým viac rastie. Naučíte sa neukladať emócie strachu vo svojom tele, ale ich uvoľniť. Strana 88.
 • Kedy je prijateľné cítiť strach a neistotu. Strach je prirodzená ľudská emócia, nedajte sa oklamať tým, že pozitívni a odvážni ľudia by takéto emócie nemali cítiť. Hlavný rozdiel medzi odvážnymi a ustráchanými ľuďmi je v tom, že odvážni konajú, aj keď sa boja. Osvojíte si princíp odvahy v každodennom živote. Strana 126.
 • Ukážem vám, ako sa energeticky ochrániť pred negatívnymi vplyvmi z vonku, aby ste si udržali nadhľad, silu a vysokú energiu. Naučíte sa budovať posilniť svoju energetickú imunitu na strane 193.
 • ​Naučím vás rokmi overenú metódu WOV, ako efektívne použiť silu myšlienok a emócií na realizáciu svojich snov a cieľov. Metóda existuje už dekády rokov a osvojili si ju milióny ľudí po celom svete. Strana 197.
 • Rozlúčte sa s perfekcionizmom. Najviac sa v živote naučíte zo svojich chýb, neúspechov a zlýhaní, sú najväčšou príležitosťou pre váš rast. Ukážem vám, ako sa zachovať a reagovať, keď urobíte chyby, aby ste sa nezasekli, ale vyšli z toho silnejší a slobodnejší. Strana 151.
 • Čo urobiť, ak máte nápad, túžbu, cieľ, nadšenie, ale bojíte sa zlyhania či odmietnutia. Strana 158.
 • Pravda o zmysle a význame strachu vo vašom živote. Nie všetko je tak, ako sa to zdá na prvý pohľad. Uvidíte, že strach má hlbší zmysel a väčší význam vo vašom živote, ako si možno teraz myslíte. Viac na strane 39.
 • ​Najlepší spôsob, ako nielen svoj strach prekonať, ale premeniť ho na silný zdroj transformácie, rastu a inšpirácie pre iných ľudí. Strana 140.
 • Môžete prekonaním strachu otvoriť svoj skrytý potenciál a kreativitu? Áno, pretože strach je najväčšiou brzdou na ceste za vašimi snami a blokuje vašu skutočnú vnútornú silu a schopnosti. Predstavím vám Trinity bytia na strane 53.
 • Ako strach postupne ničí vaše zdravie, je jedným z najväčších zdrojov stresu a príčinov mnohých chorôb. Ukážem vám, ako uvoľniť stresujúce emócie na všetkých úrovniach vášho bytia, aby ste sa mohli celistvo uzdraviť. Strana 97.
O AUTORKE
Katarína Zacharová pomáha ľuďom v transformácii a naplnení potenciálu ženám aj mužom ako spisovateľka, autorka, trénerka a koučka. 

Je autorkou štyroch kníh osobného rozvoja, ktoré vydala v období od roku 2010 až do roku 2017. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala kniha Dobrý pocit a potom kniha Končím so strachom a žijem odvážne. Jej poslednou je audiokniha s názvom Vnútorná sila

Šesť rokov žila v Malajzii, v Kuala Lumpur, kde prešla hlbokou osobnou transformáciou a radikálne zmenila svoj život. Osobnému rozvoju a transformácii sa Katarína naplno venuje od roku 2009, kedy založila organizáciu RealWoman, ktorej poslaním je podporovať a viesť ženy k naplneniu ich najvyššieho ženského potenciálu. V roku 2018 založila online vzdelávaciu akadémiu Be Real Academy, v ktorej nájdete online programy pre váš sebarozvoj, transformáciu a rast v rôznych oblastiach života. Katarína od roku 2014 vedie vlastné semináre, trénuje a koučuje ženy aj mužov

Viac o Kataríne Zacharovej nájdete na www.katarinazachar.sk
Katarína Zacharová
ČO PRESNE ZÍSKATE
 2. doplnené vydanie knihy Končím so strachom a žijem odvážne v tlačenom formáte alebo ebook ( s tlačenou knihou automaticky dostávate aj ebook).
 2 bonusové audioknihy ZDARMA v hodnote 22.00€. Audioknihu Vnútorná sila a audioknihu Končím so strachom, ktoré vám pošleme emailom na stiahnutie iba v MP3 formáte (nie ako fyzické CD). 
Audiokniha Vnútorná sila vám každý deň pravidelným počúvaním pomôže prekonať negatívne myšlienky, udržať vysokú energiu a rovnováhu, prebudiť svoju tvorivú silu a odvahu konať a realizovať to, čo najviac chcete. 
Získate prístup k audioknihe 1. vydania knihy Končím so strachom a následne po dokončení audioknihy 2. vydania knihy Končím so strachom a žijem odvážne, automaticky získate zdarma prístup k MP3 nahrávkam.  
Navyše dostávate ZDARMA BONUS aj prístup k online sekcii audio a videonahrávok ku knihe Končím so strachom 
V online bonusovej sekcii nájdete tri audiomeditácie a relaxácie, ktoré môžete počúvať a pomôžu vám trénovať svoju energiu a uvoľniť stres. 
Nájdete tam aj moje 3 nasledovné videotréningy:
 Ako sa pohnúť, ak ste sa zasekli (120 minút)
 Ilúzia perfekcionizmu (47 minút)
 Vnútorná sila a intuícia (30 minút)
OBJEDNÁVKA KNIHY
 EBOOK: teraz 15.90€
bežná cena 16.90€ 
 1ks TLAČENÁ KNIHA: teraz 16.90€
bežná cena18.90€ 
Chcete ušetriť na poštovnom?
 Pri nákupe balíku 2 alebo 5 kníh získate ZDARMA poštovné na SK a ČR. 
2ks kníh - 30.00€
15.00€ za 1ks
5ks kníh - 65.00€
13.00€ za 1ks
alebo si zakúpte ...
VŠETKY KATKINE KNIHY - 2 knihy a 2 audioknihy
 Teraz  v tlačenom alebo online formáte v jednom špeciálnom balíku za zvýhodnenú cenu a získate nasledovné:
 Končím so strachom a žijem odvážne (tlačená kniha alebo ebook v slovenčine, 2. vydanie z 2018)
 Končím so strachom (audiokniha na stiahnutie v slovenčine, 1. vydanie z 2016)
 Vnútorná sila (audiokniha na stiahnutie v slovenčine / tlačené CD sú vypredané)
 Jak dostat od života, co chceme (tlačená kniha v češtine / slovenské sú vypredané alebo ebook v slovenčine alebo češtine)
 Ako dostať od života, čo chceme (audiokniha na stiahnutie v slovenčine)
 Dobrý pocit (fyzické CD v slovenčine alebo audiokniha aj na stiahnutie)
  Poštovné zdarma pre balík tlačených formátov kníh! 
 Celková hodnota všetkých kníh/audiokníh v kombinácii tlačených aj online formátov s poštovným je 61.90€.
TERAZ iba ...
 30.00€
 Celková hodnota všetkých kníh iba v online formátoch je 46.70€.
TERAZ iba ...
 27.00€
Ešte predtým než si zakúpite knihu,
pozrite sa na ŠPECIÁLNU PONUKU
 Ďakujem za úžasnú knihu Končím so strachom. Neviem sa od nej odtrhnúť, čítam ju samozrejme so zvyrazňovačkou. Som v polovičke knihy a viem, že jedným prečítaním neskončím. Je to kniha, ktorá sa nezakladá do police, ale stáva sa partnerom do nepohody. Konečne začínam rozumieť sama sebe, svojim pocitom a myšlienkam a hlavne mojej duši. Robíte skvelú vec Katka, ďakujem!
Eva
 Velmi děkuji za knihu Končím se strachem. Přišla ke mně v pravý okamžik, kdy jsem se rozhodla skončit se svými strachy a nenechat se jimi dál omezovat. Jen jsem nevěděla, jak na to. Kniha se mi pěkně čte a co je hlavní – daří se mi končit se strachy! Je to paráda, cítím svoji energii a uskutečňuji jeden projekt za druhým, ať už doma nebo v pracovní realizaci. Děkuji Ti za přesné vedení.
Zuzana
 Prial by som čítať túto knihu pred 30 rokmi, život by bol jednoduchší.
Štefan
 Práve som dočítala vašu úžasnú knihu KONČÍM SO STRACHOM, ktorú som dostala od mojej kamarátky. Chcem vám vyjadriť svoj obdiv a veľké poďakovanie za VŠETKO čo píšete, pretože som to naozaj veľmi prežívala srdcom a veľakrát sa tam našla. Konečne som vzala život do vlastných rúk a počúvla svoju intuíciu, ktorá mi našepkávala..."Stop! Niečo musíš zmeniť, lebo cítiš, že nie si šťastná, že máš na viac, že sa dusíš a potrebuješ sa oslobodiť!" Tak som ju počúvla a urobila som to! Dala som výpoveď po 25 rokoch práce na jednom mieste a bol to nádherný pocit. Dostala som príležitosť ísť inou cestou práve od Moniky a cítila som vo svojom vnútri: "Áno, toto je tá správna cesta!" Bol to risk, zaujímavé bolo, že som sa vôbec nebála. Pracujem na tom, aby som mala lepší život a mohla si žiť svoje sny a práve vaša kniha mi v tom veľmi pomáha. Ďakujem.
Monika
kontaktný email: katarina.zachar.info@gmail.com
telefónne číslo: 00421 948 180 003