EŠTE PREDTÝM NEŽ PREJDETE K PLATBE ...
venujte mi prosím chvíľu, 
lebo IBA TERAZ môžete získať knihu úplne ZDARMA s transformačným programom KONČÍM SO STRACHOM V PRAXI.
Ak však chcete prejsť priamo k dokončeniu vašej objednávky knihy Končím so strachom a žijem odvážne bez toho, aby ste sa dozvedeli viac o transformačnom programe Končím so strachom v praxi, kliknite sem >>
Čitajte ďalej o programe
Program Končím so strachom v praxi je nadstavbou ku knihe Končím so strachom a žijem odvážne. 
Zo svojej praxe viem, že pre ľudí je najťažšie uviesť do praxe to, čo vedia. Mnohí ľudia vedia, čo by mali urobiť, čo je správne, ale nevedia ako to presne zrealizovať, ako vytrvať, vykročiť vpred a žiť to. A preto som sa rozhodla vytvoriť tento transformačný program Končím so strachom v praxi. V tomto videu vám bližšie predstavím program.
Iba teraz môžete knihu Končím so strachom a žijem odvážne v hodnote 18.90€ získať úplne zdarma aj s poštovným, ak si zakúpite vstupenku do transformačného programu Končím so strachom v praxi
Program stojí 78.00€.
Ste vyčerpaní alebo frustrovaní, lebo vám kvôli strachom a nedostatku sebadôvery preteká život, radosť a príležitosti pomedzi prsty? 
Naučte sa prekonávať strachy 
a začnite ŽIŤ ODVÁŽNE A NAPLNO!
KATARÍNA ZACHAROVÁ
Jednoduchšie je vedieť, ako žiť a praktizovať to, čo viete. Mnohí ľudia vedia a cítia, čo by bolo správne urobiť, keď sa ich život, ciele, vzťahy alebo zdravie nevyvíjajú tak, ako si prajú, ale boja sa a tak mnohí sa nevedia pohnúť z miesta. 
V programe vám ukážem, ako uplatniť v praxi to, čo sa dočítate v knihe, ako prekonávať každodenné strachy a výzvy v reálnom živote, ale navyše vám pomôžem pomenovať a uvoľniť limitujúce programy vášho podvedomia, ktoré sú zdrojom vašich strachov. 
V programe si prejdete jedinečným transformačným procesom 5 krokov oslobodenia sa od strachov, minulosti a budovania optimistického, odvážného postoja k sebe a k životu, ktoré som zostavila na základe praktických skúseností z posledných 6 rokov práce s ľuďmi a z neustáleho hľadania najefektívnejších riešení, techník a procesov, ako vytvoriť reálnu zmenu. Program sa nestane len vašim jednorázovým sprievodcom, ale bude pre vás neustálym zdrojom sily, inšpirácie, poznania a praktického vedenia, ako vytrvať a nikdy sa nevzdávať. 
Nepoužívam žiadne zložité a sofistikované pojmy či teórie, ale jednoduché, zrozumiteľné a intuitívne riešenia, postupy a hlavne praktické kroky, ako v bežnom každodennom živote  pracovať so svojou energiou - s emóciami, myšlienkami a citlivosťou, aby ste budovali vzťahy, ktoré vás uspokoja a naplnia. Podelím sa s vami o praktické techniky práce s energiou, o nové postoje a nastavenia, ktoré keď praktizujete tak sa naučíte, ako prekonávať strachy a uvoľnovať svoje bloky. Dokážete prebudiť svoju odvahu, silu konať, správne sa rozhodnúť a vykročiť vpred.  
Ak túžite žiť naplno a vedome svoj život, po akom túžite, tak sa potrebujete oslobodiť od svojich strachov, negativity, neistôt, limitácii a nie len reagovať na život a výzvy z pozície obete, ale potrebujete prevziať zodpovednosť za svoju energiu, prebudiť svoju odvahu a vstúpiť do svojej skutočnej sily, ktorá sa nachádza za hranicou strachu. 
Som veľmi rada, že som si tento program zakúpila. Hneď po 1.videotréningu som si uvedomila, že tie kroky prekonania strachu už praktizujem, ale nepísala som to na papier. S tým písaním na papier sa učím. Po 3.videotréningu som si uvedomila koľko mám v sebe odvahy. Mám zo seba veľkú radosť, tento týždeň sa mi podarilo zvládnuť a prekonať strach v situacii, keď ma strach paralyzoval skoro 3 roky pri kontakte a stretnuti s mužom,s ktorým už dlho spolupracujem. A vďaka týmto stavom som začala riešiť, ako sa toho zbavím a tak som sa jedného pekného dňa dostala k vašej úžasnej knižke Končím so strachom a to bolo presne to čo som potrebovala. Najlepšia, najjednoduchšia a najvýstižnejšia knižka o strachu. Začala sa moja transformačná cesta. Pomáhajú mi na nej všetky vaše knižky, ktoré ste vydali a aj tento program Končím so strachom v praxi.
Regina

A ide o viac, ako len o strach a limitácie
 Strach je prirodzená emócia, nie je zlé ho cítiť. Nevypovedá to o vás, že ste slabí. Strach je dôležitým signálom, ktorý sme si nesprávne vysvetlili. Strach pocítite vždy, keď narazíte na limitácie a bloky svojej mysle, ktoré sabotujú vašu snahu uspieť.
 Kniha vám pomôže pochopiť hlbšie pravdy a prepojiť súvislosti vašich strachov, negatívnych pocitov a udalostí, ktoré ste zažili. Lepšie porozumiete zmyslu a príčene udalostí, ktoré voli doteraz pre vás v živote výzvou.
 Prebudíte svoj skrytý potenciál, svoju DNA odvahy a naučíte sa prakticky používať a usmerňovať svoju životnú energiu, aby vás viac negatívne myšlienky a emócie nesabotovali a neťahali ku dnu, ale naopak ste svoju energiu vedome nasmerovali a použili na vytvorenie života, vzťahov, zdravia, práce, po akých ste vždy túžili. 
 Naučíte sa, ako v sebe nájsť pokoj a ticho a ako sa energeticky ochrániť pred negativitou z okolia, aby ste eliminovali stres, zostali vo vysokej energii, nastolili ste rovnováhu a hlbšie sa prepojili so svojou dušou. 
 Osvojíte si nové postoje a techniky, ktoré vám nielen umožnia prekonať strachy a vnútorné limitácie, ale pomôžu vám žiť viac radostnejšie a slobodnejšie a s väčšou ľahkosťou a úspešnejšie realizovať svoje ciele. 
V tomto programe sa naučíte, zažijete a pochopíte oveľa viac, ako prekonať strachy a toto je zlomok z toho, čo získate ...
 •  6 praktických krokov “prvej pomoci”, ako prekonať fyzickú paralýzu a myšlienky strachu skôr, ako prepadnete do beznádeje a zablokujete sa. Jeden z krokov je odosobniť sa od toho, čo cítite a myslíte, čo sa naučíte praktizovať na seminári, tak ako ostatné kroky.
 •  Ako odvážne a naplno realizovať svoje sny, potenciál a zámery, ak sa bojíte odmietnutia ostatných ľudí, lebo majú iný názor, nechápu vás alebo vám neposkytnú podporu. 
 • Myslíte si, že úspešní a sebavedomí ľudia, necítia viac strach a neistotu? Mylíte sa! A tento mýtus je pre mnohých ľudí veľkou stopkou v ich raste a zdrojom pochybností. Ukážem vám, ako z toho von.
 •  Ako sa oslobodiť od strachu a odstrániť ho zo svojho energetického systému a podvedomia, aby sa neopakoval. Absolvujete energetický proces, ktorý vám umožní odpojiť sa od svojej minulosti a začať slobodne tvoriť krajšiu budúcnosť. 
 • Prečo by ste nikdy nemali potláčať emócie strachu a neistoty. Čím strach viac potláčate a tajíte ho, tým viac rastie. Naučíte sa uvoľniť a neukladať emócie strachu vo svojom tele. 
 • Kedy je prijateľné cítiť strach a neistotu. Strach je prirodzená ľudská emócia, nedajte sa oklamať tým, že pozitívni a odvážni ľudia by takéto emócie nemali cítiť. Hlavný rozdiel medzi odvážnymi a ustráchanými ľuďmi je v tom, že odvážni konajú, aj keď sa boja. Osvojíte si princíp odvahy v každodennom živote.
 • Ukážem vám ako sa energeticky ochrániť pred negatívnymi vplyvmi z vonku, aby ste si udržali nadhľad, silu a vysokú energiu. Naučíte sa budovať posilniť svoju energetickú imunitu.
 • Rokmi overená metóda WOV, ako použiť energiu myšlienok a emócií na realizáciu svojich snov a cieľov. Ukážem vám metódu, ktorá existuje už dekády a osvojili si ju tisíce ľudí po celom svete. 
 • Čo urobiť, ak máte nápad, túžbu, cieľ, nadšenie, ale bojíte sa zlyhania či odmietnutia.
 • Pravda o zmysle a význame strachu vo vašom živote. Nie všetko je tak, ako sa to zdá na prvý pohľad. Uvidíte, že strach má hlbší zmysel a väčší význam vo vašom živote, ako si možno myslíte. 
 • Ako dôverovať svojmu úsudku a názoru, ak s vami ostatní nesúhlasia. Spolu si v programe povieme, ako môžete robiť lepšie rozhodnutia o svojom živote a budovať svoju sebadôveru.
 • Najlepší spôsob, ako premeniť svoj strach na silný zdroj transformácie, sily a rastu. A to nielen prekonať strach, ale využiť ho na transformáciu života ľudí.
Obsah programu
1. videotréning
VÝZNAM A PÔVOD STRACHU
dĺžka: 73 minút
 Hlbšie pochopenie významu strachov vo vašom živote, ako vznikli vaše strachy a čo sa deje, keď ich cítite. 
 Aký je rozdiel medzi strachom a vašim inštiktom resp. pudom sebazáchovy. 
 Ako prevziať osobnú zodpovednosť za svoj život a vedome tvoriť svoj život. 
 Vaše 2 fundamentálne strachy, ktoré sú za všetkými strachmi, ktoré máte v živote. 
 Trinity bytia - pochopíte, ako funguje vaša životná energia a kde je váš skrytý potenciál. 
 Prečo absolútna pravda neexistuje a všetko je relatívne a aký to má priamy vplyv na vývoj vášho života a rozhodnutia, ktoré robíte. 
2. videotréning
BLOKY A LIMITÁCIE
dĺžka: 84 minút
 Prečo je v živote nie je kľúčové to, čo sa udeje, ale to, ako vy na to zareagujete. 
 Ako premeniť limitácie a bloky na príležitosť narasť a stať sa vnútorne silnejšími a zároveň citlivivejšími. 
 Zákon príťažlivosti - ako do svojho života priťahujete ľudí, udalosti a stiuácie a ako to viete ovplyvniť a zmeniť.  
 Mentálna energia - ako pracovať s tvorivou silou myšlienok a vedome ich usmerňovať tam, kam si prajete.
 Emocionálna energia - ako fungujú vaše emócie, aký vplyv majú na vaše fyzično a ako ich môžete zvládať, aby ste vedeli regulovať svoju energiu. 
 Ako prekonať negatívne myšlienky a emócie, s ktorými sa musíte vysporiadať v bežnom živote, aby ste sa nezasekli. 
3. videotréning
DNA ODVAHY
dĺžka: 58 minút
 Ako v sebe prebudiť svoju odvahu a konať v súlade s tým, kto ste a v čo veríte, aby ste žili život, po akom túžite. 
 Zmysel evolúcie života a rastu a ich vplyv na vývoj vášho života a ako to použiť vo svoj prospech.
 Ako robiť v živote odvážne rozhodnutia a lepšie voľby, aby ste mohli vykročiť vpred a uskutočnili ste reálnu zmenu.
 Prebuďte v sebe duchovnú silu a energiu, ktorá je zdrojom vašcih správnych rozhodnutí, vašej viery a nádeje.   
 Pesimismus vs optimismus a ako začať používať princíp optimizmu a osvojiť si optimistické postoje, ktoré vám pomôžu prekonať akékoľvek prekážky alebo limitácie. 
4. videotréning
PROCES OSLOBODENIA
dĺžka: 64 minút
 Prevediem vás praktickým a intenzívnym procesom oslobodenia sa od strachu. Najskôr objavíte príčiny a zdroj vášho strachu, potom odstránite a uvoľníte uložené limitujúce emócie a myšlienky, aby ste sa oslobodili  od strachu, ktorý vás najviac brzdí  a vstúpili ste do svojej skutočnej sily a odvahy. 
 Naučím vás, ako si budovať energetickú imunitu, a tak sa ochrániť pred negativitou z okolia, aby ste vedeli budovať stabilnú a vysokú energiu, ktorá vás podrží v tých najťažších momentoch. 
5. videotréning
ZMENA A AUTENTICITA
dĺžka: 59 minút
 Začnete meniť svoje podvedomé sabotujúce programy a vytvoríte si nové vedomé pozitívne postoje a nastavenia, ktoré vás budú podporovať a posilňovať na vašej ceste za tým, po čom túžite.  
 Osvojíte si praktické kroky do každodenného života, ako uviesť do praxe to, čo viete a vytvoriť reálnu pozitívnu zmenu vo svojom živote. 
 Naučím vás praktickú a efektívnu metódu WOV, ako použiť svoje myšlienky, predstavivosť a emócie na realizáciu svojich snov, zámerov a vízií. 
 Prebudíte v sebe autenticitu a vnútornú silu konať, aby ste žili život slobodne a podľa svojich pravidiel. 
podpora
OTÁZKY A ODPOVEDE 
 Počas a aj po programe máte prístup k súkromnej skupine na FB, ktorú vedie Katarína Zacharová, aby ste sa kedykoľvek mohli poradiť, pozdieľať skúsenosti s ostatnými alebo položiť otázky. Katarína vedie pravidelne online Be Real Poradne, čo sú LIVE vstupe v spomínanej FB skupine, kedy odpovedá na vaše otázky.
 Ak hľadáte individuálny prístup, aby sa Katarína Zacharová mohla venovať priamo iba vám, tak si môžete zakúpiť individuálnu konzultáciu s Katarínou Zacharovou.
Ďakujem za príležitosť sa zúčastniť tohto programu. Dokázal som si uvedomiť, aké sú moje skutočné sny a hodnoty, ale hlavne si mi Katka ukázala cestu, akou mám ísť, aby som svoje sny naplnil a aby som sa nebál prekročiť svoj prach komfortu. Ešte raz ti srdečne ďakujem.
Martin
Katka je krásna, autentická a energická rečníčka a seminár viedla s absolútnou ľahkosťou, radosťou a pochopením. Všetko do seba pekne zapadlo, malo to výbornú štruktúru. Zažila som mnoho AHA momentov a počas procesov sa mi podarilo ísť hlbšie. Cítila som veľkú podporu a bezpečné prostredie. Celková energia na seminári bola skvelá! Ďakujem
Katka, super program a super kniha. Perfektný návod pre každého, kto chce pochopiť sám seba, život a dianie okolo seba. A hlavne je to návod a pomoc ľuďom, ktorí nechcú zostať v nízkych energiách a chcú prispieť ku svojmu rozvoju a k dobru vo svete. Vďaka Katka za to, čo robíš. Tento svet potrebuje takýchto ľudí.
Anka
VSTUPENKA DO PROGRAMU
 •  doživotný prístup k 5 online videotréningom z programu
 •  pracovný zošit v tlačenom formáte k celému videoprogramu 
 •  ebook/kniha Končím so strachom a žijem odvážne od Kataríny Zacharovej 
 •  meditácie a energetické procesy na audionahrávkach
 •  prístup do súkromnej skupiny na FB pre absolventov Be Real Academy, ktorú bude viesť Katarína Zacharová 
cena: 78€
Iba teraz môžete knihu Končím so strachom a žijem odvážne v hodnote 18.90€ získať úplne zdarma aj s poštovným, ak si zakúpite vstupenku do transformačného programu Končím so strachom v praxi