ZVÝHODNENÁ CENA IBA DO NEDELE 13.10.2019!
 PRIDAJTE EŠTE TERAZ K OBJEDNÁVKE PROGRAM
NOVÝ ZAČIATOK 2020
 a ušetríte + získate poštovné zdarma
SPOLU IBA TERAZ ZÍSKATE:
BALÍK KNÍH
 • 1 TLAČENÁ KNIHA Končím so strachom a žijem odvážne + POŠTOVNÉ ZDARMA.
 • ​1 TLAČENÁ KNIHA Ako dostať od života, čo chceme + POŠTOVNÉ ZDARMA.
 • AUDIOKNIHY (zdarma) Končím so strachom, Ako dostať od života, čo chceme, Dobrý pocit a Vnútorná sila na stiahnutie v mp3 formáte (nie CD).
 • ​EBOOKY Končím so strachom a žijem odvážne a Ako dostať od života, čo chceme v slovenskom jazyku.
ONLINE PROGRAM
 • Doživotný prístup ku všetkým 3 častiam programu Nový začiatok 2020 v audio a aj video formáte.
 • Vstup na 3 online vysielania naživo 'Otázky a odpovede', na ktorých môžete položiť otázky ku každej z 3. častí programu priamo buď Kataríne Zacharovej, alebo Yvette Westrum. 
 • ​Meditáciu a energetický proces ako samostatná audionáhrávka v MP3 formáte.
 • Pracovný zošit k programu v PDF formáte.
 • Prístup do súkromnej skupiny Be Real Academy na Facebooku, v ktorej dostanete podporu pri a aj po absolvovaní programu.
 • ZDARMA kniha/ebook Končím so strachom a žijem odvážne aj s bonusovými audioknihami.
 • Doživotný prístup k transformačnému programu Končím so strachom v praxi, ktorý obsahuje 5 videotréningov a je nadstavbou ku knihe.
 • ​Meditácie a energetické procesy na audionahrávkach v MP3 formáte.
 • ZDARMA vytlačený pracovný zošit ku programu Končím so strachom v praxi. 
 • ZDARMA poštovné pre knihu a pracovný zošit v rámci Slovenska a Českej republiky. 
 • Prístup do súkromnej skupiny na Facebooku, v ktorej dostanete podporu od Kataríny Zacharovej.
Bežná cena programu je 36.00€ + bežná cena balíku kníh je 30.00€ + poštovné 2.50€ = spolu 68.50€.
cena IBA TERAZ
59.00€
 IBA TERAZ za 49.00€
Ak nemáte záujem o túto špeciálnu ponuku, ale chcete dokončiť objednávku iba knihy/ ebooku Končím so strachom a žijem odvážne, kliknite pre dokončenie objednávky iba ebooku tu >> a iba tlačenej knihy tu >>
 VŠETKO O PROGRAME
Doprajte si nový, pozitívny a silný začiatok,
aby ste v roku 2020 dostali od života to, čo si najviac prajete a vykročili ste správnym smerom.
3 kroky, 
 ako sa správne vnútorne nastaviť na pozitívny vstup do nového roku 2020, a tak prekonať obmedzenia a lekcie starého roku 
s Katarínou Zacharovou

1. krok

UZATVORENIE ROKU 2019
Prvým krokom k novému začiatku je práve uzatvorenie a vyhodnotenie starého roku 2019, aby ste do nového roku neprenášali obmedzujúce myšlienky, emócie alebo postoje. Uzavriete tak svoju minulosť a s čistým štítom vstúpite do nového roku 2020.

2. krok

CHARAKTER ROKU 2020
Každý rok má svoj špecifický charaker, ktorý keď poznáte, tak sa viete celkovo pripraviť a následne lepšie využiť príležitosti alebo zvládnuť výzvy v novom roku. Preto v druhom kroku vám Yvette Westrum,  jedna z najlepších škandinávskych numerologičiek, pomôže pochopiť, čo prinesie nový rok 2020 z pohľadu numerológie.

3. krok

NOVÁ VÍZIA A CIELE NA ROK 2020
V treťom kroku si vytvoríte pre seba novú autentickú víziu na rok 2020 v 6 kľúčových oblastiach vášho života. Súčasťou je stanovenie zámerov a cieľov, ktoré vychádzajú z vašej duše, nie z vášho ega, ďalej príprava na ich realizáciu a návod, ako svoju víziu pretaviť do nástenky vízií.
O PROGRAME
OD KATARÍNY ZACHAROVEJ
v Bratislave, 2019
Prechod zo starého do roku nového je skvelou príležitosťou na nový a lepší začiatok, pretože sa prirodzene zastavíte, reflektujete minulý rok 2019 a zároveň sa začínate zameriavať na to, čo by ste chceli v novom roku 2020 prežiť alebo uskutočniť. Prelom dvoch rokov je preto ideálny čas na pozitívnu zmenu a vytvorenie novej vízie pre život. 
Niekoľko rokov som sama hľadala postup, ktorý by ma na prelome rokov prirodzene previedol do nového obdobia môjho života. Prázdne predsavzatia alebo mechanicky nastavené ciele pre mňa jednoducho nefungovali, lebo v hĺbke srdca som im neverila. A tak som ďalej bádala, skúšala a hľadala niečo pravdivé, čo nezostane len na povrchu, nebudú to len slová niekoho iného, ale bude to autenticky vychádzať z vnútra, z hĺbky duše a budem cítiť, že to dáva zmysel. Zistila som totižto, že v živote uskutočníte a naplníte to, v čo veríte, nie to, čo chcete. A tak som prišla na jednoduchý a praktický proces 3. krokov, ktorý som zhrnula do programu Nový začiatok 2020.
Prvý krokom je uzatvorenie minulosti, teda roku 2019, pretože ak chcete vytvoriť lepšiu budúcnosť, tak sa najskôr potrebujete vysporiadať so svojou minulosťou. Ak to neurobíte, tak bohužiaľ svoju budúcnosť staviate na obmedzeniach, strachoch alebo nevysporiadaných emóciách z minulosti, ktoré vám budú brániť v rozlete a posune vpred. Všetko je to o práci s energiou. Tento zákon energie neplatí len pri vstupe do nového roku, ale aj pri vstupe do nového vzťahu alebo práce. Iný alebo lepší vzťah, či prácu nenájdete, ak sa najskôr nepoučíte z prechádzajúcej skúsenosti, ak nepríjmete osobnú zodpovednosť a ak sa nepokúsite o odpustenie sebe alebo iným. Vaša energetická vibrácia vás jednoducho nepustí ďalej, to je zákon príťažlivosti v praxi.
Pred desiatimi rokmi sa ku mne prvýkrát dostala informácia o sile čísiel a to že každý rok má iný charakter, prináša inú a novú energiu. Odvtedy to sledujem a je fascinujúce, ako to sedí. Je to ako s počasím, ak poznáte predpoveď, viete sa lepšie obliecť a pripraviť. Ak poznáte charakter roku 2020, tak viete lepšie reagovať a využívať potenciál tohto roku. Namiesto toho, aby ste pádlovali proti prúdu a strácali ste energiu, tak budete plávať s prúdom. A verte mi, celé je to jednoduchšie, keď viete, aké príležitosti a výzvy prinesie rok 2020. Preto som do programu zaradila aj numerológiu, lebo tá sa mi za posledných 10 rokov potvrdila ako najpresnejšia a navyše je to veľmi jednoduché a praktické. 
Tretia časť programu je zameraná na aktívne tvorenie novej vízie na rok 2020. Prevediem vás praktickým procesom, ako posunúť hranice svojich možností a dovoliť si mať lepší a šťastnejší život, vzťahy, zdravie, prácu alebo prostredie okolo vás. Ujasníte si zámery a ciele, ktoré budú vychádzať z vašej duše, nie ega, čo vám dodá pocit pravdivosti, zmyslu a správne smerovanie v roku 2020. Navyše sa s vami podelím o tri praktické techniky, ako úspešne realizovať svoje ciele a ukážem vám, ako a prečo si vytvoriť svoju nástenku vízií.
Ak to s vami rezonuje, tak neváhajte a pridajte sa. Ten čas, ktorý venujete sebe a tomuto programu, sa vám viacnásobne vráti počas celého roku 2020. Program môžete prípadne absolvovať aj so svojím partnerom alebo deťmi, je to skvelá spoločná aktivita pre rodinu a aj praktizovanie vzájomnej komunikácie. Avšak sú tam cvičenia, na ktoré si potrebujete vyhradiť čas a urobiť ich samostatne. Navyše v programe dostanete aj našu osobnú podporu, lebo budete mať priestor položiť otázky, na ktoré budeme odpovedať.
Katarína Zacharová
O YVETTE WESTRUM
Yvette Westrum je uznávaná medzinárodná lektorka, koučka a numerologička. Má za sebou stovky kurzov a inšpiratívnych prednášok v 6 krajinách, prednáša v 4 jazykoch a pomohla už tisíckam ľudí zlepšiť kvalitu života a nasmerovať sa na cestu k sebarealizácii, šťastiu a úspechu. Okrem koučingu v oblasti pozitívnej psychológie sa už 14 rokov venuje numerológii, pre svojich klientov spravila viac ako 3,000 numerologických analýz a konzultácii a je jednou z najvyhľadávanejších numerologičiek v Nórsku. Sama bola vo veľmi ťažkej situácii, s nevyliečiteľným neurologickým ochorením, dnes napriek lekárskym prognózam kráča po ceste víťaza a inšpiruje ostatných. 
OBSAH PROGRAMU

1. krok

UZATVORENIE ROKU 2019

s Katarínou Zacharovou

1. VIDEO/ AUDIO - VYHODNOTENIE. Ukážem vám jednoduchý postup, ako vyhodnotiť svoj rok 2019 v šiestich kľúčových oblastiach života, aby ste ocenili progres a rast, ktorý ste urobili, ale aj ste reflektovali oblasti, v ktorých ste stagnovali alebo ste ste neboli spokojní.
2. AUDIO - ENERGETICKÝ PROCES. Prevediem vás mojim tranformačným energetickým procesom uzatvorenia minulosti, ktorý vám na všetkých štyroch úrovniach vášho bytia - fyzická, emocionálna, mentálna a duchovná, pomôže v procese ukončenia starého roku. Umožní vám to uvoľniť staré obmedzenia, negatívne postoje alebo strachy spojené s rokom 2019 a otvoríte sa novým príležitostiam, rastu a lepším možnostiam v roku 2020. 
3. INDIVIDUÁLNA PODPORA.  V rámci môjho živého vysielania Otázky a odpovede v januári 2020 v našej súkromnej Facebook skupine budem odpovedať na vaše otázky k tomuto 1. kroku v programe. Záznam z tohto vysielania zostane v spomínanej skupine, môžete si pozrieť aj neskôr.

2. krok

CHARAKTER ROKU 2020

s Yvette Westrum

1. VIDEO/ AUDIO - NUMEROLÓGIA ROKU 2019. Yvette Westrum vám na základe numerológie povie predpoveď na rok 2020. Dozviete sa, aký charaker bude mať rok 2020, ako sa naň nastaviť a čo nám prinesie v každej zo 6 kľúčových oblastí života. Yvette sa bližšie pozrie aj na vývoj vášho osobného roku v 2020 podľa numerológie, ktorý si sami vypočítate počas videotréningu a tak získate individuálnejšiu predpoveď podľa svojho dátumu narodenia. (dĺžka videa je cca 40 minút)
2. INDIVIDUÁLNA PODPORA. S Yvette Westrum bude robiť jedno živé vysielanie Otázky a odpovede v januári 2020 v našej súkromnej Facebook skupine, počas ktorého bude odpovedať na vaše otázky k tomuto 2. kroku v programe. Záznam z tohto vysielania zostane v spomínanej skupine, môžete si pozrieť aj neskôr.

3. krok

NOVÁ VÍZIA A CIELE NA ROK 2020

s Katarínou Zacharovou

1. VIDEO/ AUDIO - NOVÁ VÍZIA 2020. Vstup do nového roku prináša krásnu príležitosť na nový a lepší začiatok. Je to vaša príležitosť otvoriť svoje možnosti a nastaviť sa v každej zo 6 kľúčových oblastí vášho života na to, čo si skutočne prajete zažiť, mať a kým sa chcete stať v roku 2020. Ak chcete nájsť vnútorné naplnenie, spokojnosť a dosiahnuť rast, tak je potrebné, aby vaše ciele vychádzali z vašej duše nie z vášho ega, ukážem vám, ako to rozpoznať. V tejto časti vás aj naučím, ako aktívne použiť vizuálizáciu v procese tvorenia svojej novej vízie na rok 2020.
2. VIDEO/ AUDIO - STANOVENIE CIEĽOV 2020. Aby ste svoje vízie a zámery dosiahli, je dôležité, aby ste ich najskôr premenili na uchopiteľné a menšie ciele, ktoré viete zrealizovať. V tejto časti vám ukážem, ako na to a navyše vás naučím jednu jednoduchú, ale účinnú techniku, ktorá pomáha pri realizácii cieľov v praxi. 
3. VIDEO/ AUDIO - NÁSTENKA VÍZIÍ 2020. Myšlienka, zámer alebo cieľ majú oveľa väčšiu silu, keď ich môžete vnímať aj vizuálne. Nástenka vízií je skvelý spôsob, ako sa každý deň pohľadom prepojiť so svojou novou víziou a cieľmi, mať ju v priestore okolo seba. V tejto časti vám ukážem, ako si vytvoriť svoju vlastnú nástenku vízií.
4. BONUSOVÉ VIDEO/ AUDIO - 3 FÁZY RASTU, technika realizácie WOV a SILA VĎAČNOSTI
5. INDIVIDUÁLNA PODPORA. INDIVIDUÁLNA PODPORA. V rámci môjho živého vysielania Otázky a odpovede  v januári v našej súkromnej Facebook skupine budem odpovedať na vaše otázky k tomuto 3. kroku v programe. Záznam z tohto vysielania zostane v spomínanej skupine, môžete si pozrieť aj neskôr.
PRIEBEH PROGRAMU
PRÍSTUP KU PROGRAMU. Celý program vám naraz sprístupníme po prijatí platby v našej zákazníckej zóne na www.katarinazachar.sk a získate k nemu doživotný prístup. Program pozostáva z 3 krokov, resp. 3 častí a väčšina je prístupná vo video aj v audioformáte.
ABSOLVOVANIE PROGRAMU. Program môžete absolvovať kedykoľvek vy chcete od 25.12.2019 a vo vašom vlastnom tempe. Začnete od 1. kroku a skončíte 3. krokom. Všetky inštrukcie, ako absolvovať program, aby ste z neho získali maximum, nájdete v úvodnom videu v programe. Avšak, ak by ste potrebovali vedenie a podporu, tak ju nájdete v našej súkromnej Facebook skupine, do ktorej vás pridáme. Programom vás budú viesť aj naše emailové inštrukcie, ktoré vám priebežne budeme posielať od sprístupnenia programu, aby sme vás upozornili na jednotlivé kroky a aj živé vysielania, v ktorých odpovedáme na vaše otázky.
ŽIVÉ VYSIELANIA Otázky a odpovede. V našej súkromnej Facebook skupine sa môžete prepojiť s ostatnými účastníkmi programu a získať individuálnu podporu počas 3 online vysielaní, ktoré sa uskutočnia naživo v tejto Facebook skupine priebehom januára 2020. Ak by ste sa nemohli zúčastniť naživo tohto vysielania, tak si ho budete môcť pozrieť zo záznamu alebo poslať svoju otázku vopred a my na ňu odpovieme. Tu sú termíny: 
1. január 2020 (piatok) od 19:00 do circa 20:00 hod.
8. január 2020 (streda) od 19:00 do circa 20:00 hod.
13. január 2020 (pondelok) od 19:00 do circa 20:00 hod.
PRACOVNÝ ZOŠIT. Ku celému programu dostanete aj pracovný zošit v PDF formáte, s ktorým môžete pracovať pri absolvovaní programu. 
 DOKONČITE OBJEDNÁVKU KNIHY A PROGRAMU
SPOLU IBA TERAZ ZÍSKATE:
BALÍK KNÍH
 • 1 TLAČENÁ KNIHA Končím so strachom a žijem odvážne + POŠTOVNÉ ZDARMA.
 • ​1 TLAČENÁ KNIHA Ako dostať od života, čo chceme + POŠTOVNÉ ZDARMA.
 • AUDIOKNIHY (zdarma) Končím so strachom, Ako dostať od života, čo chceme, Dobrý pocit a Vnútorná sila na stiahnutie v mp3 formáte (nie CD).
 • ​EBOOKY Končím so strachom a žijem odvážne a Ako dostať od života, čo chceme v slovenskom jazyku.
ONLINE PROGRAM
 • Doživotný prístup ku všetkým 3 častiam programu Nový začiatok 2020 v audio a aj video formáte.
 • Vstup na 3 online vysielania naživo 'Otázky a odpovede', na ktorých môžete položiť otázky ku každej z 3. častí programu priamo buď Kataríne Zacharovej, alebo Yvette Westrum. 
 • ​Meditáciu a energetický proces ako samostatná audionáhrávka v MP3 formáte.
 • Pracovný zošit k programu v PDF formáte.
 • Prístup do súkromnej skupiny Be Real Academy na Facebooku, v ktorej dostanete podporu pri a aj po absolvovaní programu.
Bežná cena programu je 36.00€ + bežná cena balíku kníh je 30.00€ + poštovné 2.50€ = spolu 68.50€.
cena IBA TERAZ
59.00€
 • ZDARMA kniha/ebook Končím so strachom a žijem odvážne aj s bonusovými audioknihami.
 • Doživotný prístup k transformačnému programu Končím so strachom v praxi, ktorý obsahuje 5 videotréningov a je nadstavbou ku knihe.
 • ​Meditácie a energetické procesy na audionahrávkach v MP3 formáte.
 • ZDARMA vytlačený pracovný zošit ku programu Končím so strachom v praxi. 
 • ZDARMA poštovné pre knihu a pracovný zošit v rámci Slovenska a Českej republiky. 
 • Prístup do súkromnej skupiny na Facebooku, v ktorej dostanete podporu od Kataríny Zacharovej.
 IBA TERAZ za 49.00€
Ak nemáte záujem o túto špeciálnu ponuku, ale chcete dokončiť objednávku iba knihy/ ebooku Končím so strachom a žijem odvážne, kliknite pre dokončenie objednávky iba ebooku tu >> a iba tlačenej knihy tu >>
 EŠTE PRED DOKONČENÍM OBJEDNÁVKY
si pozrite túto ponuku ...
... BALÍK 4 kníh s PROGRAMOM za ZVÝHODNÚ CENU!
 • ZDARMA balík 4 kníh od Kataríny Zacharovej v tlačenom alebo aj online formáte podľa vašej voľby.
 • Doživotný prístup k transformačnému programu Končím so strachom v praxi, ktorý obsahuje 5 videotréningov a je nadstavbou ku knihe.
 • ​Meditácie a energetické procesy na audionahrávkach v MP3 formáte.
 • ZDARMA vytlačený pracovný zošit ku programu Končím so strachom v praxi. 
 • ZDARMA poštovné pre knihu a pracovný zošit v rámci Slovenska a Českej republiky. 
 • Prístup do súkromnej skupiny na Facebooku, v ktorej dostanete podporu od Kataríny Zacharovej.
 VŠETKO IBA za 68.00€
Bežná cena programu je 78.00€ + balík všetkých kníh je 30.00€.
Ak nemáte záujem o túto špeciálnu ponuku, ale chcete dokončiť objednávku iba Balíku 4 kníh od Kataríny Zacharovej, kliknite pre dokončenie objednávky iba online formáty TU >> alebo kombinácia online a tlačené formáty TU >>
Som veľmi rada, že som si tento program zakúpila. Hneď po 1.videotréningu som si uvedomila, že tie kroky prekonania strachu už praktizujem, ale nepísala som to na papier. S tým písaním na papier sa učím. 
Po 3.videotréningu som si uvedomila koľko mám v sebe odvahy. Mám zo seba veľkú radosť, tento týždeň sa mi podarilo zvládnuť a prekonať strach v situacii, keď ma strach paralyzoval skoro 3 roky pri kontakte a stretnuti s mužom,s ktorým už dlho spolupracujem.
A tak som sa jedného pekného dňa dostala k vašej úžasnej knižke Končím so strachom a žijem odvážne a to bolo presne to, čo som potrebovala. Najlepšia, najjednoduchšia a najvýstižnejšia knižka o strachu. Začala sa moja transformačná cesta. Pomáhajú mi na nej všetky vaše knižky, ktoré ste vydali a aj tento program Končím so strachom v praxi.
Regina
A ide o viac, ako len o strach a limitácie
 Strach je prirodzená emócia, nie je zlé ho cítiť. Nevypovedá to o vás, že ste slabí. Strach je dôležitým signálom, ktorý sme si nesprávne vysvetlili. Strach pocítite vždy, keď narazíte na limitácie a bloky svojej mysle, ktoré sabotujú vašu snahu uspieť.
 Kniha vám pomôže pochopiť hlbšie pravdy a prepojiť súvislosti vašich strachov, negatívnych pocitov a udalostí, ktoré ste zažili. Lepšie porozumiete zmyslu a príčene udalostí, ktoré voli doteraz pre vás v živote výzvou.
 Prebudíte svoj skrytý potenciál, svoju DNA odvahy a naučíte sa prakticky používať a usmerňovať svoju životnú energiu, aby vás viac negatívne myšlienky a emócie nesabotovali a neťahali ku dnu, ale naopak ste svoju energiu vedome nasmerovali a použili na vytvorenie života, vzťahov, zdravia, práce, po akých ste vždy túžili. 
 Naučíte sa, ako v sebe nájsť pokoj a ticho a ako sa energeticky ochrániť pred negativitou z okolia, aby ste eliminovali stres, zostali vo vysokej energii, nastolili ste rovnováhu a hlbšie sa prepojili so svojou dušou. 
 Osvojíte si nové postoje a techniky, ktoré vám nielen umožnia prekonať strachy a vnútorné limitácie, ale pomôžu vám žiť viac radostnejšie a slobodnejšie a s väčšou ľahkosťou a úspešnejšie realizovať svoje ciele. 
V tomto programe sa naučíte, zažijete a pochopíte oveľa viac, ako prekonať strachy a toto je zlomok z toho, čo získate ...
 • 6 praktických krokov “prvej pomoci”, ako prekonať fyzickú paralýzu a myšlienky strachu skôr, ako prepadnete do beznádeje a zablokujete sa. Jeden z krokov je odosobniť sa od toho, čo cítite a myslíte, čo sa naučíte praktizovať na seminári, tak ako ostatné kroky.
 • ​Ako odvážne a naplno realizovať svoje sny, potenciál a zámery, ak sa bojíte odmietnutia ostatných ľudí, lebo majú iný názor, nechápu vás alebo vám neposkytnú podporu. 
 • ​Myslíte si, že úspešní a sebavedomí ľudia, necítia viac strach a neistotu? Mylíte sa! A tento mýtus je pre mnohých ľudí veľkou stopkou v ich raste a zdrojom pochybností. Ukážem vám, ako z toho von.
 • Ako sa oslobodiť od strachu a odstrániť ho zo svojho energetického systému a podvedomia, aby sa neopakoval. Absolvujete energetický proces, ktorý vám umožní odpojiť sa od svojej minulosti a začať slobodne tvoriť krajšiu budúcnosť. 
 • ​Prečo by ste nikdy nemali potláčať emócie strachu a neistoty. Čím strach viac potláčate a tajíte ho, tým viac rastie. Naučíte sa uvoľniť a neukladať emócie strachu vo svojom tele. 
 • ​Kedy je prijateľné cítiť strach a neistotu. Strach je prirodzená ľudská emócia, nedajte sa oklamať tým, že pozitívni a odvážni ľudia by takéto emócie nemali cítiť. Hlavný rozdiel medzi odvážnymi a ustráchanými ľuďmi je v tom, že odvážni konajú, aj keď sa boja. Osvojíte si princíp odvahy v každodennom živote.
 • ​​Ukážem vám ako sa energeticky ochrániť pred negatívnymi vplyvmi z vonku, aby ste si udržali nadhľad, silu a vysokú energiu. Naučíte sa budovať posilniť svoju energetickú imunitu.
 • ​​Rokmi overená metóda WOV, ako použiť energiu myšlienok a emócií na realizáciu svojich snov a cieľov. Ukážem vám metódu, ktorá existuje už dekády a osvojili si ju tisíce ľudí po celom svete.
 • ​​Čo urobiť, ak máte nápad, túžbu, cieľ, nadšenie, ale bojíte sa zlyhania či odmietnutia.
 • ​​Pravda o zmysle a význame strachu vo vašom živote. Nie všetko je tak, ako sa to zdá na prvý pohľad. Uvidíte, že strach má hlbší zmysel a väčší význam vo vašom živote, ako si možno myslíte. 
 • ​Ako dôverovať svojmu úsudku a názoru, ak s vami ostatní nesúhlasia. Spolu si v programe povieme, ako môžete robiť lepšie rozhodnutia o svojom živote a budovať svoju sebadôveru.
 • ​Najlepší spôsob, ako premeniť svoj strach na silný zdroj transformácie, sily a rastu. A to nielen prekonať strach, ale využiť ho na transformáciu života ľudí.
kontaktný email: katarina.zachar.info@gmail.com
telefónne číslo: 00421 948 180 003